Nazwa pracodawcy

Stanowisko

Kierownik sklepu handlowiec

Informacje na temat miejsca pracy

Firma OCZYSZCZALNIE24.EU to od ponad 10 lat, prężnie działająca na polskim rynku, sieć stacjonarnych oraz internetowych sklepów oferujących przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na wodę deszczową, separatory, zbiorniki na olej .

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy Kandydatów lub Kandydatek na stanowisko
Kierownik Sklepu
Miejsce pracy: Skaryszew

Zakres obowiązków
Odpowiedzialność za kompleksowe funkcjonowanie sklepu
Realizacja celów sprzedażowych
Motywowanie zespołu oraz tworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi podległych pracowników
Dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów i stany magazynowe
Aktywna obsługa Klienta oraz sprzedaż
Wymagania:
Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Zdolności przywódcze i wysokie standardy obsługi klienta
Doświadczenie w skutecznym motywowaniu i efektywnym zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
Znajomość trendów i mechanizmów działających na rynku sprzedaży detalicznej
Znajomość podstaw prawa pracy
Entuzjazm, dynamizm w działaniu, komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania relacji
Mile widziana wiedza z branży hydraulicznej
Oferujemy
Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole
Dużą samodzielność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów
na poniższy e-mail

Dane kontaktowe

Tel. 791 873 228

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w Wsparcie udzielane
z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020