Nazwa pracodawcy

Firma

Stanowisko

Przedstawiciel handlowy

Informacje na temat miejsca pracy

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel handlowy.

Praca w młodym zespole, zapewniamy pakiet szkoleniowy.

Miejsce pracy Białobrzegi, zapewniamy samochód służbowy na dojazdy.

Ilość wolnych stanowisk 1

Opis stanowiska
- pozyskiwanie nowych klientów
- bieżąca obsługa stałych klientów
- przygotowywanie ofert handlowych
- prowadzenie negocjacji handlowych
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania
- umiejętności interpersonalne oraz skuteczna komunikacja z klientami
- zaangażowania w wykonywaną pracę i umiejętność pracy w zespole
- obsługa komputera
- prawo jazdy kategorii B
- dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia handel

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- stabilną pracę na pełen etat, podstawa + prowizja
- regularne i pewne wynagrodzenie
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju i awansu, szkolenia
- niezbędne narzędzia (telefon, laptop, samochód)
- przyjazną atmosferę pracy, w zgranym zespole
- praca od poniedziałku do piątku
- zapewniamy bazę potencjalnych klientów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w wersji elektronicznej.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

*oferta z portalu www.olx.pl

Dane kontaktowe

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w Wsparcie udzielane
z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020